Menü
Sepetiniz

Hakkımızda

Hızlı Teslimat

Elektronikdepom.com'dan aldığınız ürünlerin, adresinize en hızlı şekilde gönderilmesi, bizim en çok önem verdiğimiz önceliklerimizdendir. Siparişleriniz en geç 48 saat içinde kargoya verilir ve bulunduğunuz bölgeye göre 24-72 saat içinde adresinize ulaşır. 


Güvenli Alışveriş

Elektronikdepom.com, bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için SSL teknolojisi kullanmaktadır. Kredi kart bilgileriniz, yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. Adres çubuğunuzun yanında göreceğiniz yeşil kilit sembolü, bilgilerinizin SSL sertifikası ile güvence altına alındığının ve Elektronikdepom.com'da güvenle alışveriş yapabileceğinizin göstergesidir. 
Kargo Metodu

Elektronikdepom.com'dan yaptığınız tüm alışverişlerinizde kargo ücreti size aittir. 


Sıfır Ürünlerde 14 Gün İade

Elektronikdepom.com'dan satın aldığınız sıfır ürünleri, ambalajını açmadan, 14 gün boyunca iade edebilirsiniz.


En iyi Müşteri Deneyimi

En iyi müşteri deneyimini yaşatmayı hedefleyen Elektronikdepom.com, müşteri hizmetleri ekibi ve üyeleri ile birebir iletişim kurduğu Facebook, Twitter, Pinterest, Instagram ve Whatsapp kanalları aracılığı ile sürekli ulaşılabilir durumdadır. Elektronikdepom.com ekibinin en önemli hedefleri arasında üyelerinin mutluluğunu sağlamak gelir. Üyelerinin geri bildirimlerini her zaman dikkate alır.